Kolové rypadlo: Praktický stroj s vysokou mobilitou pro snadný přesun

Date:

Share post:

Kolová rypadla jsou oblíbená zejména pro svou mobilitu, díky které je možná rychlá přeprava na stavbu, či mezi různými pracovišti. Rypadla Hydroma MX navíc nabízí špičkové vlastnosti – vysoký výkon a variabilitu, spolehlivost a pohodlí při práci.

Kolové rypadlo

Kompaktní velikost, všestrannost a jedinečná geometrie ramen rypadla dělá z rypadel řady Hydroma MX tu nejlepší volbu. Kolové rypadlo kombinuje kompaktní rozměry s nejnovější technologií. Jedná se tak o vysoce účinná rypadla, která jsou i přes kompaktní rozměry srovnatelné s ostatními stroji na trhu. O vysoký výkon se stará motor Cummin s výkonem 167 koní. Pokročilá elektronicky řízená hydraulika zajišťuje, že je stroj připraven na všechny různé práce a využití různých nástrojů.

Vysoký komfort

Rypadla řady MX nabízí jednu z největších kabin na trhu. Poskytují tak komfortní pracovní prostředí. Zaručuje skvělou viditelnost a zvyšuje tak bezpečnost práce. Kabina je navržena tak, aby zajistila co největší pohodlí pro obsluhu stroje. Sedadlo lze konfigurovat, joysticky a jednotlivé ovládací panely jsou navrženy tak, aby jejich používání bylo jednoduché. Přístrojová deska je vybavena diagnostickou funkcí pro rychlé řešení případných problémů. Díky kamerám budete mít stále jasný výhled. Samozřejmostí je také účinná klimatizace, nízká hlučnost a volitelné odpružení ramene rypadla pro pohodlnou jízdu na silnici.

Rypadlo

Rameno rypadla je optimalizováno, s vysokou rychlostí a silou vytváří silný stroj pro různou práci. Rypadlo je postaveno na modulárním podvozku, radlice a stabilizátory lze namontovat tak, aby vyhovovaly vašim aktuálním potřebám. Elektronicky řízený hydraulický systém efektivně upravuje hydraulický výkon. Z ovládacího panelu lze snadno přizpůsobit jednotlivé funkce dle toho, jaké nástroje zrovna využíváte.

Rypadla řady MX jsou velmi výkonná a všestranná. Využití tak najdou při různých pracích.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak si vytvořit zimní zahradu i u vás doma?

Zimní zahrady dříve bývaly symbolem luxusu a nalézt jste je mohli pouze ve vilách nebo na zámečcích. Dnes...

Jak najít dokonalého nájemníka?

Chystáte se pronajmout vlastní nemovitost a nechcete mít přitom starost o svůj majetek? S nájemci nemusí být vždycky...

Modrá, nad kterou se tají dech, to je larimar

Nelze se divit, že vzhledem ke vzácnosti larimarů je někteří lidé považují za kameny, které se vyrovnají diamantům,...

Stavební stroje na prodej: Široká nabídka stavebních strojů

Stavební stroje najdou velmi široké uplatnění, jejich nabídka je přitom rozmanitá. Snadno tak můžete najít přesně to, co...