Moderní okna i pro tradiční rodinné domy

Date:

Share post:

Dům se šikmou střechou má v našich končinách dlouhou tradici a stále se k němu přiklání poměrně velké množství lidí. I rodinný dům se šikmou střechou lze však doplnit moderními prvky. Kombinace šikmé střechy s elegantními okny ve stylovém provedení zaujme každého kolemjdoucího.

Plastová okna už nemusí být jen bílá. Díky laminaci si okno jednoduše nakombinujete a sladíte se svojí fasádou či střechou. Ke střešní krytině v tmavém odstínu se dokonale hodí okna v antracitové barvě či v některém ze šedých odstínů. Sáhněte po plastových oknech INCON DESIGN v šedé laminaci a vdechněte svému tradičnímu domu kousek originality. V interiéru může okno i nadále zůstat bílé, což usnadňuje výběr vnitřního zařízení domu.

Klasika v moderním provedení
INCON DESIGN je plastové okno s nejtenčí exteriérovou hranou na trhu, které je k nerozeznání od hliníkových oken, přičemž si zachovává cenovou dostupnost plastových oken. Oceníte jeho skvělé tepelněizolační vlastnosti i 4x vyšší odolnost proti vypáčení díky třem bezpečnostním bodům ve standardu. Vyznačuje se snadnou údržbou a s izolačním trojsklem poskytuje základ úsporného bydlení.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak si vytvořit zimní zahradu i u vás doma?

Zimní zahrady dříve bývaly symbolem luxusu a nalézt jste je mohli pouze ve vilách nebo na zámečcích. Dnes...

Jak najít dokonalého nájemníka?

Chystáte se pronajmout vlastní nemovitost a nechcete mít přitom starost o svůj majetek? S nájemci nemusí být vždycky...

Modrá, nad kterou se tají dech, to je larimar

Nelze se divit, že vzhledem ke vzácnosti larimarů je někteří lidé považují za kameny, které se vyrovnají diamantům,...

Stavební stroje na prodej: Široká nabídka stavebních strojů

Stavební stroje najdou velmi široké uplatnění, jejich nabídka je přitom rozmanitá. Snadno tak můžete najít přesně to, co...